Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Qardio nutikad meditisiiniliselt valideeritud terviseseadmed

Qardio nutikad meditisiiniliselt valideeritud terviseseadmed

Geenius.ee kirjutab Qardio nutikaalust ja vererõhumõõtjast selliselt:
Tervise eest hoolitsemine pole kunagi olnud lihtsam kui nüüd: turult leiab hulganisti erinevaid tooteid, mis aitavad kõike kehas toimuvat luubi all hoida. Nende toodete valimisel on aga oluline silmas pidada kvaliteeti, kuna nigel toode ei näita seda, mida tegelikult näha soovid. Appi tuleb Qardio.

Qardio on nutikate terviseseadete tootja, mille tooted on kliiniliselt valideeritud ja meditsiiniliselt täpsed. Kliiniiliselt valideeritud seade tähendab seda, et seadmetega mõõdetud informatsiooni on arstidel usaldusväärne kasutada. See on ka oluline vahe, mille poolest Qardio turul teistest nutitervisevidinate tootjatest eristub.

Qardio tooteportfellist leiab nutikaalu, targa vererõhuaparaadi ja EKG seadme, mille abil iseendal või lähedasel silm peal hoida.

Qardio toodete kasutamise teeb eriliseks ja lihtsaks see, et kõiki seadmeid on võimalik juhtida ühe Qardio rakenduse kaudu. Seega jõuab näiteks info nutikaalul kaalumise või vererõhumõõtmise tulemus otse sinu nutitelefoni.

Kaalumisel saab lisaks kaalumisväärtuse infole ka teavet keha rasvasisaldusest, kui palju on lihaseid, luid ja vett kehas. Kogu seda infot saad jagada perekonna, sõprade või arstidega. Qardio puhul on oluline välja tuua asjaolu, et nutikaal mõõdab tulemust, mitte ei kasuta tulemuse arvutamiseks algoritme, nagu paljud teised nutikaalud.

Qardio Base nutikaal teeb vahet erinevatel inimestel, samuti on see asendamatuks abimeheks lapseootel emadele, kuna rasedusfunktsioon aitab raseduse kulgemisel silma peal hoida. Salvestatud andmete juurde on rakenduses võimalik lisada ka fotosid, et näiteks dieediperioodil või raseduse ajal keha muutumisest märk maha jääks. Kõigi nutikate funktsioonide kõrval näeb kaal ka hea välja sobides hästi ka uhke disainiga koju.

Kaalu aku on laetav ja peab vastu 12 kuud.

Qardio tooted leiad siit: https://smarta.ee/tootekategooria/nutitervis/

Geenius.ee artikkel on leitav siit: https://geenius.ee/rubriik/smarta-blogi/qardio-kliiniliselt-valideeritud-terviseseadmed-aitavad-kehas-toimuval-silma-peal-hoida/

X