Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Kukkumiskindel nutiseadme ümbris

Kukkumiskindel nutiseadme ümbris

Kindlasti on paljud nutiseadmete kasutajad kogenud olukorda, kus seade ootamatult maha kukub ja hirmuga vaatad, kas seade jäi terveks. Üldjuhul on kukkumise tagajärjeks kriimustus või mõlk telefonil. Halvemal juhul purunenud ekraan või seade lakkab sootuks töötamast. Enamasti saab kukkumisel viga ekraan ning katkise ekraaniga ei ole telefoni või tahvlit mugav kasutada. 
Mis on kukkumiskindlus?
Kukkumiskindluseks loetakse kaitset juhusliku kukkumise eest kuni 2m kõrguselt ehk kõrguselt, kus tavaelus inimene püsti seistes telefoniga räägib.Nutiseadme vastu maad viskamine ehk kukkumisele lisajõu rakendamine ei käi kukkumiskindluse alla.
Kas nutiseadme ümbris saab kaitsta nutiseadet kukkumise korral?
Jah – kukkumiskindel ümbris kaitseb nutiseadet kukkumise korral.
Turul on mitmeidPremium klassi kaubamärke, mis pakuvad kukkumiskindlaid nutiseadmete ümbriseid. Maailma kõige suurem kukkumiskindlate ümbriste tootja on OtterBox. Paljudes riikides on OtterBox kaubamärk kukkumiskindluse sünonüüm. Kasutades OtterBoxi ümbriseid vähendad nutiseadme kukkumisel
seadme kahjustusmise riski.
Kukkumiskindel ümbris kaitseb terveid nutiseadmeid. Kui nutiseade on varasemate kukkumiste tulemusena saanud kahjustusi, siis kukkumiskindel ümbris
ei pruugi nutiseadet enam lisapõrutuse eest kaitsta. 
Kindlustus või kukkumiskindel ümbris
Kas soodsam on nutiseade kindlustada või soetada kukkumiskindel ümbris?
Kuna nutiseadme kahjude arv on väga suur, siis kindlustusseltsid on märgatavalt tõstnud kindlustuse omavastutust. Kui teha nutiseadme kindlustus, siis igakuine makse sõltuvalt seadmest ja kindlustusandjast võib küündida umbes 10 euroni kuus.
Kukkumiskindla ümbrise hind algab 35 eurost ning kvaliteetne seadme ekraani kaitsva ekraanikaitse hind algab 25 eurost. Lihtne arvutus ütleb, et investeerides Premium klassi kvaliteetsesse kukkumiskindlasse ümbrisesse ja ekraanikaitsesse säästad märkimisväärselt ja nutiseade on kaitstud.

 

Lisainfot OtterBoxi toodete kohta saad www.smarta.ee või Smarta esindussalongist C.R. Jakobsoni 7/1-76 Tallinnas.

LIITU PÜSIKLIENDIKS JA ESIMENE OST - 20%*! 

 

 

* Smarta püsikliendisoodustus on -15% täishinnaga toodetelt!

X