• https://smarta.ee/wp-content/uploads/t-3.png
 • https://smarta.ee/wp-content/uploads/Untitled-design-5.png
  VALMISTU FESTIVALIKS
  MAYFAIR CLUTCH -20%!
  KASUTA KUPONGI: WEEKEND2
 • https://smarta.ee/wp-content/uploads/Untitled-design-3.png
  IDEAL OF SWEDEN
  UUS KOLLEKTSIOON
  EHI OMA TELEFONI SUVISE KOLLEKTSIOONIGA

Viimased postitused

Kallis ekraanikaitse vs odav ekraanikaitse

Kallis ekraanikaitse vs odav ekraanikaitse

Nutitelefonid muutuvad aina võimekamaks aga ka kallimaks. Investeerides uude nutitelefoni tahame oma investeeringut parimal võimalikul moel kaitsta. Enimlevinud kaitse on ekraanikaitse ning aina enam investeeritakse ka telefoni kaitsvatesse ümbristesse.   

Turul on väga lai valik erinevaid ekraanikaitseid, mis erinevad nii materjali, omaduste kui ka hinna poolest. Ekraanikaitsete hinnad algavad 3 eurost ja küünivad 40 euroni.

Ekraanikaitsed, mille hind on kuni 20 eurot, on oma kvaliteedilt ja tooteomadustelt keskmise ja madalama kvaliteediga.

LOE VEEL
Kukkumiskindel nutiseadme ümbris

Kukkumiskindel nutiseadme ümbris

Kindlasti on paljud nutiseadmete kasutajad kogenud olukorda, kus seade ootamatult maha kukub ja hirmuga vaatad, kas seade jäi terveks. Üldjuhul on kukkumise tagajärjeks kriimustus või mõlk telefonil. Halvemal juhul purunenud ekraan või seade lakkab sootuks töötamast. Enamasti saab kukkumisel viga ekraan ning katkise ekraaniga ei ole telefoni või tahvlit mugav kasutada. 

Mis on kukkumiskindlus?
Kukkumiskindluseks loetakse kaitset juhusliku kukkumise eest kuni 2m kõrguselt ehk kõrguselt, kus tavaelus inimene püsti seistes telefoniga räägib.Nutiseadme vastu maad viskamine ehk kukkumisele lisajõu rakendamine ei käi kukkumiskindluse alla.

LOE VEEL
Fashion tech – tehnoogia inspireerituna moest

Fashion tech – tehnoogia inspireerituna moest

Nutiseadmest on saanud meie igapäeva elu lahutamatu osa. Erinevatest moeblogidest on näha, et nutiseadmete valdkond on muutunud ja nutiseadmest saanud samasugune akssessuaar, kui seda on kott, kingad või prillid. Nutiseade on muutunud aksessuaariks nii naistele kui ka meestele. 

Premium taseme nutiseadmete aksessuaaride kaubamärgid investeerivad toote kvaliteeti, funktsionaalsusesse ja kasutusmugavusse ning on toonud kaasa uue termini – fashion techFashion tech– on mood tehnoloogias/olmeelektroonikas. Kaasaegne tehnoloogia ei ole enam must/valge ja ammugi mitte madala kvaliteediga,

LOE VEEL
Ekraanikaitse: kõik seadmed – kõik suurused

Ekraanikaitse: kõik seadmed – kõik suurused

Elektroonika- ja telefonipoodide suureks probleemiks on erinevatele telefonidele ekraanikaitsete ning telefoniümbriste pakkumine, kuna erinevaid nutiseadmeid on meeletult palju ning kõigile seadmetele ekraanikaitse pakkumine on jaekaupmehele kallis. Seepärast leidub kauplustes ekraanikaitseid vaid enimlevinud nutiseadmetele.

Sel varasuvel jõudis Smarta esindussalongi iSoD (invisibleShield on Demand) unikaalne seade, millega saab praktiliselt igale nutiseadmele lõigata kaitsekile.

Eriti heaks lahenduseks on see Samsung Galaxy S9 ja S9+ telefonide omanikele, kelle suurim mure on senini olnud kaitseklaaside kasutamisel vähene kattuvus või ekraanitundlikkuse vähenemine.Zaggi kaitsekiledega seda muret ei ole.

LOE VEEL
Eestisse jõudis unikaalne seade, millega saab iga ekraani katta kaitsekilega

Eestisse jõudis unikaalne seade, millega saab iga ekraani katta kaitsekilega

 

Elektroonika- ja telefonipoodide suureks probleemiks on erinevatele telefonidele kaitsekilede ning korpuste pakkumine. Jaekaubandusega tegelenud ettevõtjad teavad kui raske on klientidele pakkuda just nende telefonile sobivat kvaliteetset ekraanikaitset. Sama on korduvalt kogenud ka kliendid, kes suure tõenäosusega aasta pärast telefoni ostu ei leia poest enam enda telefonile sobivat ekraanikaitset.

Lahendus ka kõige veidrama telefoni omanikule

iSoD seadmega tehtud ekraanikaitsekilel on limiteeritud eluaegne garantii. Garantii kehtib seadme eluaja jooksul. Kui seade puruneb või müüakse uuele omanikule,

LOE VEEL
Potentsiaalne elupäästja – Qardio nutikad terviseseadmed

Potentsiaalne elupäästja – Qardio nutikad terviseseadmed

Tervise eest hoolitsemine pole kunagi olnud lihtsam kui nüüd: turult leiab hulganisti erinevaid tooteid, mis aitavad kõike kehas toimuvat luubi all hoida. Nende toodete valimisel on aga oluline silmas pidada, kuidas nutitooted tervist analüüsivad ja millele tuginedes tulemusi annavad.

Kliiniliselt valideeritud ja meditsiiniliselt täpsed Qardio nutiterviseseadmed

Qardio on nutikate terviseseadete tootja, mille tooted on kliiniliselt valideeritud ja meditsiiniliselt täpsed. Kliiniliselt valideeritud seade tähendab, et seadmetega mõõdetud informatsiooni on arstidel usaldusväärne kasutada.

LOE VEEL

LIITU PÜSIKLIENDIKS JA ESIMENE OST - 20%*! 

 

 

* Smarta püsikliendisoodustus on -15% täishinnaga toodetelt!

X