Menu
Bellabeat – unikaalne toonusemonitor tänapäevasele naisele

Bellabeat – unikaalne toonusemonitor tänapäevasele naisele

Bellabeat leaf elegantse disainiga nutiseadmed aitavad igapäevaselt jälgida naise füüsilist, sprituaalset ja emotsionaalset toonust ning seeläbi kontrollida ja langetada stressitaset.Stiilseks ehteks kujundatud toonusemonitor mõõdab kasutaja füüsilist aktiivsust, une kvaliteeti, igakuist tsüklit ja üldist stressitaset. Bellabeat ehte abil on võimalik õppida erinevaid hingamistehnikaid, seade pakub 20 erinevat mediteerimise harjutust.


 

Bellabeat leaf urban on modernse disainiga pilkupüüdev nutiseade, mida saab kanda kaelaehtena, käevõruna või kaunistusena revääril.

Bellabeat leaf chakra on loodusliku kristalliga kaunistatud väikest toonusemonitori sobib kasutada kaelakee ripatsina või aksessuaarina riietel.

Chakra Love kaunistuseks on armastuse kivim roosa kvarts. Chakra Power on disainitud oonüksiga (onyx), mis soodustab eneseteadvustamist ja läbilöögivõimet.

Bellabeat leaf nutikad ehted aitavad kandjal oma enesetunnet teadlikumalt juhtida ning nautida kvaliteetsemat elu.

Bellabeat seadmed on veekindlad, patarei kestab kuni 6 kuud. Bellabeat leaf ehted ühilduvad iPhone, iPad ja Android seadmetega.

 

Bellabeat toonusemonitori esitlus toimub Ilumessil Ilu sõnum 2018.

Smarta asub D hallis 42 boksis.

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari