Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Eestisse jõudis unikaalne seade, millega saab iga ekraani katta kaitsekilega

Eestisse jõudis unikaalne seade, millega saab iga ekraani katta kaitsekilega

 

Elektroonika- ja telefonipoodide suureks probleemiks on erinevatele telefonidele kaitsekilede ning korpuste pakkumine. Jaekaubandusega tegelenud ettevõtjad teavad kui raske on klientidele pakkuda just nende telefonile sobivat kvaliteetset ekraanikaitset. Sama on korduvalt kogenud ka kliendid, kes suure tõenäosusega aasta pärast telefoni ostu ei leia poest enam enda telefonile sobivat ekraanikaitset.

Lahendus ka kõige veidrama telefoni omanikule

iSoD seadmega tehtud ekraanikaitsekilel on limiteeritud eluaegne garantii. Garantii kehtib seadme eluaja jooksul. Kui seade puruneb või müüakse uuele omanikule, siis on garantii on lõppenud.
Lisaks telefonidele saab selle masina abil kaitsekilesid luua ka süle- ja tahvelarvutite, nutikellade ja ka tavaliste kellade ning muude seadmete tarbeks. Telefonile mõeldud ekraanikaitsekile läheb kliendile maksma 15 kuni 25 eurot. Hind oleneb ekraanikaitse omadustet.

iSoD seadme juhtimine käib üle äpi, kuhu on lisatud suurel hulgal erinevate seadmete mõõtmeid, mille abil saab kaitsekile välja lõigata. Äppi lisandub igapäevaselt uusi seadmeid ja keskmiselt võtab lisamine aega 48 tundi.

Äppi on lisatud ka selliste tootjate seadmeid, mis ei ole Eesti turul müügilgi ehk selle abil saab ka kõige veidrama telefoni omanik ekraanile kaitsekile.

Jaeketid ei pea seadme eest maksma ning kasutamine on kiire

Müüjaid ja kliente vaevavale murele pakub lahendust Zaggi poolt toodetud unikaalne seade, millega saab praktiliselt igale telefonile lõigata ekraanikaitsekile. Üks selline seade on SmartEST Baltics OÜ abil leidnud oma tee Eestisse. Kuigi Zagg on ettevõte, mis toodab ja müüb erinevaid nutiseadmete kaitseümbriseid ja kaitsekilesid ning klaase, siis antud seade ei ole otseselt müügiks mõeldud.

Koostöös Zaggiga pakub SmartEST Baltics OÜ seadme kasutamise õigust jaekettidele. Kui seadet kasutav pood suudab sellega nädalas müüa klientidele kindlaks määratud arvu kaitsekilesid, siis on selle kasutamine poe jaoks tasuta. Seadme eesmärk on vähendada poodides olevat erinevate telefonide kaitsekilede koguseid ning pakkuda lahendust ka neile klientidele, kes on endale ostnud telefoni, mille jaoks ei ole poes kaitsekile pakkuda.

Ühe kaitsekile lõikamine võtab aega ligikaudu 10 sekundit ning seejärel on ta seadmele paigaldamiseks valmis. Kogu protsessile kulub vaid loetud minutid.

Täiendav informatsiooni saamiseks saab pöörduda aadressile andrus@smarta.ee või 5069073.

 

https://geenius.ee/rubriik/smarta-blogi/eestisse-joudis-unikaalne-seade-millega-saab-iga-ekraani-katta-kaitsekilega/

 

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari