Menu
Ekraanikaitse: kõik seadmed – kõik suurused

Ekraanikaitse: kõik seadmed – kõik suurused

Elektroonika- ja telefonipoodide suureks probleemiks on erinevatele telefonidele ekraanikaitsete ning telefoniümbriste pakkumine, kuna erinevaid nutiseadmeid on meeletult palju ning kõigile seadmetele ekraanikaitse pakkumine on jaekaupmehele kallis. Seepärast leidub kauplustes ekraanikaitseid vaid enimlevinud nutiseadmetele.

Sel varasuvel jõudis Smarta esindussalongi iSoD (invisibleShield on Demand) unikaalne seade, millega saab praktiliselt igale nutiseadmele lõigata kaitsekile.

Eriti heaks lahenduseks on see Samsung Galaxy S9 ja S9+ telefonide omanikele, kelle suurim mure on senini olnud kaitseklaaside kasutamisel vähene kattuvus või ekraanitundlikkuse vähenemine. Zaggi kaitsekiledega seda muret ei ole. Tundlikkus ja läbipaistvus säilib ning lisaks pakutakse veel ekraani kildudeks purunemise kindlust, seega saab kõik hea, ilma ühegi halva omaduseta.

ekraanikaitse, cat ekraanikaitse, samsung ekraanikaitse, huawei ekraanikaitse, sony ekraanikaitse

Samuti saab lõigata “case friendly” lahenduse, mis ei takista ümbrist kandmast. See on tänapäeval ühe enam levinud probleem, kuivõrd klaase tahetakse äärest ääreni ja paljudel juhtudel telefonikatte paigaldamisel klaas enam ei sobi.

Lisaks nutitelefonidele on iSoD seademe abil ekraanikaitset võimalik hankida erinevatele nutikelladele seal hulgas Apple Watch, Fitbit ja Polar, Garmin nutikelladele. iSoD seadme valikus on kokku üle 2000 erineva nutiseadme (tabletid, GPS seadmed, Apple ja teised populaarsemad arvutid jne), mille ekraani ja/või tagust on võimalik kaitsta iSoD seadme poolt lõigatava kaitsekilega. Ühe kaitsekile lõikamine võtab aega ligikaudu 10 sekundit ning seejärel on kaitsekile seadmele paigaldamiseks valmis. Kogu protsessile kulub vaid loetud minutid.

 iSoD seade pakub kolme erineva kvaliteeditasemega kaitsekilet. Kõige tugevam kaitsekile kaitseb seadet ka kukkumise eest. Ekraanikaitsekilega kaasneb piiratud eluaegne garantii.

Liitudes Smarta püsikliendiks on esimene ost 20%* soodsam ja edaspidi kehtib püsikliendisoodustus -15%*! (*soodustus kehtib täishinnaga toodetele). 

Lisainfot ekraanikaitsete kohta vaata www.smarta.ee või tule Smarta esindussalongi C.R. Jakobsoni 7/1-76 Tallinnas.

Smarta on SmartEST Baltics OÜ kaubamärk, mis müüb nutiseadmete aksessuaare ning uue generatsiooni nutividinaid.

 

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari