Menu
Potentsiaalne elupäästja – Qardio nutikad terviseseadmed

Potentsiaalne elupäästja – Qardio nutikad terviseseadmed

Tervise eest hoolitsemine pole kunagi olnud lihtsam kui nüüd: turult leiab hulganisti erinevaid tooteid, mis aitavad kõike kehas toimuvat luubi all hoida. Nende toodete valimisel on aga oluline silmas pidada, kuidas nutitooted tervist analüüsivad ja millele tuginedes tulemusi annavad.

Kliiniliselt valideeritud ja meditsiiniliselt täpsed Qardio nutiterviseseadmed

Qardio on nutikate terviseseadete tootja, mille tooted on kliiniliselt valideeritud ja meditsiiniliselt täpsed. Kliiniliselt valideeritud seade tähendab, et seadmetega mõõdetud informatsiooni on arstidel usaldusväärne kasutada. See on ka oluline vahe, mille poolest Qardio turul teistest nutitervisevidinate tootjatest eristub.

Qardio tooteportfellist leiab QardioBase nutikaalu, QardioArm targa vererõhuaparaadi ja Qardio Core EKG seadme. Kõigi nende seadmete abil saab iseenda ja lähedaste tervisel silma peal hoida.

Qardio APP Võimas, täpsustatud ülevaade Sinu südame tervisest

Qardio rakendus avab kõigi Qardio seadmete täieliku potentsiaali, andes sulle kerge ligipääsu kõigile sinu tervise andmetele ja andes sulle täpsustatud ülevaate sinu südame tervisest. Tasuta allalaadimine iOS, Android ja Kindle seadmetle ning integreeritud Apple Health’i Samsung Health’i ja Google Fit’iga.

Qardio Base nutikaal annab lisaks kaalumisväärtuse infole ka teavet keha rasvasisaldusest, kui palju on kehas lihaseid, luid ja vett. Kogu seda infot saab jagada perekonna, sõprade või arstidega. Enamus turul olevaid nutikaale annavad mõõtmistulemusi algoritmide alusel ehk kaalul näidatavad väärtused arvutatakse valemite alusel mitte analüüsides tegelikku keha seisundit. Meditisiiniliselt täpne QardioBase nutikaal mõõdab sinu keha tegelikku tulemust.

Qardio Base nutikaal teeb vahet erinevatel kasutajatel. Samuti on see asendamatuks abimeheks lapseootel emadele, kuna rasedusfunktsioon aitab raseduse kulgemisel silma peal hoida. Salvestatud andmete juurde on rakenduses võimalik lisada ka fotosid, et näiteks dieediperioodil või raseduse ajal keha muutumisest märk maha jääks. Kõigi nutikate funktsioonide kõrval näeb kaal ka hea välja sobides hästi ka uhke disainiga koju.

Kaalu aku on laetav ja peab vastu 12 kuud.

Nutikas vererõhuaparaat QardioArm

QardioArm nutika vererõhuaparaat sarnaselt kaalule salvestab kogu mõõtmise info rakendusse ning teavitab kasutajat, kui midagi peaks näitajates valesti olema. Näiteks oskab see tuvastada südamerütmihäireid ning annab selge visuaaliga ülevaate vererõhu hetkeolukorrast. Nii nagu nutikaalu puhul ja vererõhumõõtja salvetsab kogu mõõtmiste ajaloo rakendusse ning mõõtmistulemused on meditsiiiniliselt täpsed.

Sarnaselt kaalule näeb ka vererõhuaparaat välja stiilne ning selle kasutamine on ülimalt lihtne. QardioArm on see heaks kingituseks endale või lähedasele, kellest hoolid.

Lisainfot Qardio toodete kohta saad Smarta esindussalongist C.R. Jakobsoni 7/1-76 Tallinnas.

Smarta on SmartEST Baltics OÜ kaubamärk, mis müüb kvaliteetseid nutiseadmete aksessuaare ja uue generatsiooni nutividinaid.

Qardio tooted leiad siit: https://smarta.ee/tootekategooria/nutitervis/

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari