Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

3022_5ca08b30771c88.30442848_Eve20Degree20Device20with20HomeKit20badge_large

Eve Degree

69.95

Laos

Anodeeritud alumiiniumist meisterlikult valmistatud Eve Degree jälgib ületamatu täpsusega temperatuuri, niiskust ja õhurõhku. Saage hetkega ülevaade keskkonnatingimustest ning võrrelge otse oma Phone’is ja iPadis, millised olid praegused ja varasemad ilmastikuandmed.
Eve, mis kasutab Apple’i revolutsioonilist HomeKit-tehnoloogiat, pakub erakordset kasutusmugavust, täiustatud turvalisust ja tihedat integreeritust Siri-ga. Eve Degree toiteallikaks on pikaealine, vahetatav aku ning tänu tipptasemel Bluetooth Low Energy tehnoloogiale on see tõeliselt juhtmevaba ja energiasäästlik.

Tootekood: 10EAF9901 Kategooria:

Product Description

Praeguste keskkonnatingimuste jälgimine on mugav, kuid ajaloolistesse andmetesse sukeldumine avardab silmaringi. Eve Degree ühildub otse teie iPhone’i või iPadiga, nii saate teadmisi laiendavaid graafikuid vaadata päeva, kuu või aasta kaupa. Ja tehke arukamaid otsuseid, mis kestavad.
Tänu Apple HomeKit-tehnoloogiale sobitub Eve Degree nagu valatult teiste ühendatud seadmetega. Kui temperatuur järsult tõuseb, saate oma ventilaatori panna automaatselt sisse lülituma. Või kui õhk on liiga kuiv, hakkab tööle õhuniisutaja. Selline on ühendatud ökosüsteemi ilu. See on olemas selleks, et teid teenida – ilma, et peaksite midagi paluma.
Eve Degree võib olla sile ja kompaktne. Kuid šiki välimuse tagant leiate terve hulga keerulisi võimalusi: tipptehnoloogilised andurid hoolitsevad konkurentsitu täpsuse eest. Kõikvõimas Apple HomeKit-tehnoloogia garanteerib, et paigaldus on lihtne ning turvalisus tasemel. Lisaks kõrgtehnoloogiline Bluetooth Low Energy tehnoloogia, mille abil teie kodu on tõeliselt juhtmevaba ning energiatõhus. Nii tõhus, et vahetatav patarei kestab terve aasta. 

Lisainfo

Brand

Eve

EAN

4260195391512

product_reorder_multiples

20

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari