Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

2789_5c822cdf57c504.91378501_596_9_200102215_glass_plus_visionguard_apple_iphone_xr_screen_explodedimage_large

Zagg InvisibleShield Glass+ VisionGuard iPhone Xr Case Friendly Screen

34.99

Laos

Maailmas ainulaadne toode, mis reaalselt säästab teie silmi ja sinisest valgusest tekkivat väsimust on loodud koostöös USA silmaarstide assotsiatsiooniga. VisionGuard ekraanikaitse kaitseb silmi ekraanist kiirguva silmi kahjustavad sinise valguse eest. Ekraanikaitses olev EyeSafe® kiht murrab ekraanist kiirguva sinise valguse ning aitab ära hoida digitaalset koormuset silmadele. Kasutades VisionGuard ekraanikaitseklaasi säilivad kõik nutiseadme ekraani omadused ja ekraanil kuvatavad värvid.

Tootekood: 200102215 Kategooria:

Product Description

Igapäeva elus kasutame väga palju nutiseadmeid. Digitaalsest ekraanist kiirguv sinine valgus põhjustab silmade kuivust, unehäireid, nägemise halvemaks muutumist ja tekitab keskendusmishäireid. Ameerikas tehtud uuringute alusel 65% peredest ütlesid, et nende lapsed on kasutavad nutiseadmeid rohkem kui 2 tundi päevas, Y-põlvkond veedab keskmiselt 9 tundi digitaalse seadmega. Digitaalse seadme kasutamisest tulenevad tervisehäired on aina kasvanud. EyeSafe® tehnoloogia on väljatöötatud Ameerikas koostöös juhtivate silmaarstidega ning VisonGuard ekraanikaitse sai maailma suurimal tarbeelektroonika messil CES 2019 aasta innovatsiooniauhinna. InvisibleShield VisionGuard ekraanikaitseklaas on kõrge kvaliteediga suurepärase puutetundlikkusega ekraanikaitse, mis lisaks nutiseadme kasutaja silmadele kaisteb ka nutiseadme erkaani kriimustuste eest.

Lisainfo

Brand

InvisibleShield

EAN

848467078749

product_reorder_multiples

5

Brändi sobivus

Apple

Mudeli sobivus

iPhone Xr

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari