Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Allahindlus
Allahindlus
2742_5c11047d860611.89498526_IDMCV-I8-100_Green_front_large-1

Mayfair Clutch Velvet Green, iPhone X/Xs

49.99 25.00

Laos

Mayfairi clutch on inspiratsiooni saanud Londoni moodsast linnaosast nimega Mayfair.
Kaasaegne Clutch tekkis Inglismaal tööstusrevolutsiooni ajal, kui inimesed hakkasid rongiga reisima ning tekis vajadus kusagile oma münte ja asju panna. Mayfairi clutch kannab selle mõtte tänapäeva ja on mõeldud inimestele, kes on pidevas liikumises ja vajavad lihtsalt kiiret ligipääsu oma kõige olulisematele kaartidele ja telefonile ilma suure käekotita.
Clutch on käsitsi valmistatud materjalidest, mis on hoolikalt valitud kvaliteedi ja keskkonnasõbralikkuse poolest. Luksuslikult pehme mikrokiud vooder kaitseb telefoni kriimustuste eest. ning magnetiga kinnitust on väga lihtne kasutada.
Clutchil on kaasas kvaliteetne telefoniümbris, mis kinnitub clutchi magnetiga. Ümbrist saab telefonist hõlpsalt eemaldada, kui sa ei soovi clutchi kasutada.
Mayfair Clutch Velvet kajastab ajatut disaini sametist, mis on klassikaliseks, elegantseks ja luksuslikuks lisaks teie rõivastusele, ning sobib igaks tähtpäevaks! Samet on alati olnud domineeriv materjal nii moe kui sisedisaini valdkonnas. Mayfair Clutch Velveti kaunis luksuslik materjal on ideaalne, et oma stiil viia teisele tasandile! Kuldset ketti võib kanda koti küljes nii käepaelana kui ka maitseka aksendi tekitamiseks.

Tootekood: IDMCV-I8-100 Kategooria:

Lisainfo

Brand

iDeal of Sweden

EAN

7340168705663

Kampaania

outlet

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari