Menu
2632_5c18e7d93a62c6.43058674_Nonda20Smart20tyre_large-1

Nonda ZUS nutikas rehvirõhu andur

119.99

Laos

Selleks, et igas ilmastikuolus turvaliselt sõita ja rehvide heaolus kindel olla, tuleb appi Nonda ZUS nutikas rehvirõhuandur.
Nonda ZUS nutikas rehvirõhuandur on rehvirõhu kontrollija, mis reaalajas annab infot auto rehvide rõhu taseme kohta. Õige rehvide rõhu tase tagab auto turvalise püsimise teel ja säästab kütusekulu. Seade avastab ka aeglaseid õhulekkeid ning selleks kasutatakse AccurateTemp algorütmi.
Rehvirõhu mõõtmiseks tuleb andurid paigaldada rehvi ventiilile, anduritega koos paigaldatakse ka varastamisvastased lukud. Seadmete ühendamine on lihtne kasutades Nonda rakendust. Rehvi andurid töötavad patareiga.
Nonda ZUS nutikas rehvirõhuandur toimib Nonda rakendusega, mis kajastab üheagselt ka teiste Nonda seadmete infot.
Pakend sisaldab nelja rehvile paigaldatavat sensorit, ühte vastuvõtjat ja nelja vargusevastast seadet. Vastuvõtja töötamiseks on vaja see ühendada auto vooluvõrku USB pordi kaudu.

Tootekood: ZUTMBKRAV-M Kategooria:

Product Description

NONDA on asutatud 2014. aastal Californias, Ameerika Ühendriikides. Nonda pakub premium klassi kvaliteetseid nutiseadmeid autodele, mis on taskukohased ja mugavad kasutada. Nonda Zus tooteperekonnas on erinevaid seamdeid autode nutikamaks ja mugavamaks muutmiseks.

Lisainfo

Brand

Nonda

EAN

853837006536

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari