Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

2808_5ca0be9c450cc8.58958120_Mint_1_large-2

Plantui – Münt

6.90

Laos

Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega.
Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne.

Münt on üks suurema kasutusalaga taim. Kui on ilmunud esimene taime leht, siis Plantui Smart Gardening seadme kaas tuleb tõsta kõrgemale kasutades selleks seadmega kaasas olevat jalga. Kui taim on 5cm kõrgune, siis varre ots tuleks ära lõigata. Umbes 5 nädalat pärast taime kasvama panemist saab hakata lehti võtma. Soovituslik on esmalt võtta suuremaid lehti ja varre tippudes olevaid lehti.

Tootekood: H011 Kategooria:

Product Description

Plantui on Food Tech ettevõte ja asutatud 2012.aastal Soomes. Plantui usub, et aiapidamine muudab maailma õnnelikumaks ja rohelisemaks ning seetõttu on missiooniks muuta aiapidamine kättesaadavaks kõigile. 
Plantui Smart Gardening puhul on tegemist vesiaiandusega ehk hüdropoonikaga see tähendab, et taimede kasvatamisel ei kasutata mulda. Taimede seemned on kapslites ja Planuti seadme veeaumasse lisatakse toitained, kust taimed saavad kogu vajaliku oma kasvuks. Plantui taimevalik on väga lai ja täieneb pidevalt.  

Plantui patenteeritud hüdrofoonilise aiapidamise tehnoloogia on väljatöötatud selliselt, et igal taimekasvatuse etapil on täidetud taime kasvu soodustavad tingimused. Õige valgustus ja kogus toitaineid annab saagiks tervislikud ja maitseküllased taimed.

Lisainfo

Brand

Plantui

EAN

6430054272698

X