Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

1888_5c1ba40fa9f590.56058138_Qardiobase202_20Valge_large-1

QardioBase 2 juhtmevaba nutikaal, Arctic White

149.99

Laos

Qardio tervise kontrollimise seadmed aitavad jälgida tervise üldist seisundit ja eriti südame tervist. Qardio on nutitervise platvorm, mille abil on võimalik seadmete kasutajatel edastada jooksvalt infot enda arstile. Qardio annab taskukohase võimaluse jälgida oma tervist lihtsamalt ja nutikamalt. Qardio tooteportfelli kuuluvad juhtmevaba vererõhumõõtja, nutikaal ja EKG mõõtmise seade.

Minimalistlikult elegantse disainiga auhindu võitnud Qardio Base nutikaal aitab jälgida kehakaalu, kehamassiindeksit, lihaste toonust ja vee sisaldust organismis. Qardio aplikatsiooni kasutades on võimalik kaalu siduda mitme kasutajaga. Iga kasutaja kaalumistulemus salvestub aplikatsiooni ajalukku ning nii saab personaalselt igaüks jälgida kaaluga toimuvaid muutusi.

Qardio Base kaalul on eraldi funktsioon raseduse iganädalaseks jälgimiseks. Aplikatsioonis on võimalik iganädalasele kaalunumbrile lisada ka fotosid.

Kaalu aku on laetav ja kestab 12 kuud.

Tootekood: B200-IAW Kategooria:

Product Description

Qardio seadmete kasutamine aitab avastada südame rütmihäireid. Kasutades EKG mõõtmise seadet annab aplikatsioon koheselt teada, kui südame rütmis tekivad häired. Mõõtmise tulemused on aplikatsioonis lihtsalt visualiseeritud ning näitavad kasutajale mõõtmise järgselt tulemust. Tulemus kuvatakse värvuste järgi, kus tulemus rohelisel ütleb, et mõõtmistulemus on korras ning punasel viitab võimalikule terviseprobleemile. Aplikatsiooni on võimalik seadistada selliselt, et see tuletaks järgmist mõõtmist meelde. Aplikatsiooni abil on võimalik määrata seadme kasutaja asukohta, jagada mõõtmistulemusi oma arstiga ning jälgida etteantud tegevustest kinnipidamist.   

Lisainfo

Brand

Qardio

EAN

854894005241

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari