Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

1518_59ce0cae7d6ec8.98691003_51jwpxJxYAL._SX425__large

TrackR pixel – 5 pack

74.99

Laos

Kas oled tüdinenud otsimast pidevalt oma võtmeid, rahakotti või mobiiltelefoni? Nüüd on olemas suurepärane lahendus – pisikese mündisuuruse TrackR-i seadme saab kinnitada ükskõik millise eseme külge ning spetsiaalset rakendust kasutades aitab see nutiseadme abil leida kaotatu üles sekunditega.

TrackR on pisike mündisuurune õhuke, väga vastupidavast materjalist ning tugeva heliga (82–100 db) seade. Tegemist onBluetoothil põhineva otsijaga, mille saab kinnitada ükskõik millise eseme külge ning ühildada nutitelefoniga.

Rakendus töötab nii iPhone’il kui ka Android-telefonil, võimaldades telefonist ühe nupuvajutusega oma kadunud esemetele helistada. Samuti saab otsida TrackRi abil telefoni, sest nupulevajutus TrackR-i seadmel paneb isegi hääletu programmi peal oleva telefoni helisema. Rakendus kuvab nutitelefoni ka infot esemete kauguse kohta ning seadistatav märguanne annab teate, kui hakkate esemete raadiusest väljuma. Kui ikkagi juhtub, et kadunud asi on telefoni mõjuulatusest väljas, näitab TrackR-i majakate võrk (Crowd Locate) selle viimast asukohta kaardil. Unikaalne TrackR-i majakate asukoha määramise võrgustik, mis annab uuenduse kadunud eseme asukohast, kui mõni teine TrackRi kasutaja sellest möödub. Samuti saab seadmeid jagada perekonna vahel ning nii saab näiteks isa aidata oma nutiseadme kaudu otsida tütre kaotatud koolikotti või pereema mobiiltelefoni.

Väike ja kerge asjadeotsija on varustatud leedtuledega ning võtmehoidja paelaga, et seda oleks lihtne esemete kinnitada. Seadmete patarei laetuse taset saab vaadata otse rakendusest. Patarei vahetus on lihtne, tuleb lihtsalt vahetada patarei, ei mingit lisakulu. Asjade leidmine pole kunagi olnud nii lihtne!

Pakis on 5 TrackR’it erinevates värvides: must, valge, hall, punane, sinine ning 3 kinkeümbrikkus, kui soovid TrackR seadet kinkida.

Tootekood: Tp5PkBlWhSiRdBuRet Kategooria:

Product Description

SEADE HELISEB
Kiire näpuliigutus TrackR äpile edastab helisignaali sinu kadunud seadmele.

LEIA OMA TELEFON
Isegi kui telefon on hääletul režiimil, leaid oma telefoni helisignaaliga. Seade on Integreeritav Amazon Alexaga. Kui sa ei leia oma telefoni, siis küsi Amazon Alexalt, kus telefon on.

MAJAKATE SÜSTEEM
TrackR’i majakate võrgustik aitab kasutajatel leida kaotatud asju väljaspool Bluetooth leviala. Kui teine kasutaja möödub sinu kaotatud asjast, värskendatakse sinu äpis asja viimast asukohta. Viimase asukoha info edastamine toimub konfidentsiaalselt.

JAGAMINE PERE VAHEL
Kas sa ei leia võtmeid?
Jälgi ja saada helisignaal TrackR seadmele erinevatelt telefonidelt ja TrackR kontodelt.

VÄRVIVALIK JA LISAD
TrackR värvivalik on lai. 
Tasuta kaasas paelast aas ja kahepoolne kleebis seadme kleepimiseks.

LED VALGUS
TrackR pixel on varustatud LED valgusega, et seadet oleks ka pimedas lihtne leida.

VAHETATAV PATAREI
TrackR pixel töötab lihtsalt vahetatava CR2016 patareiga. Patarei laetuse taset saab vaadata TrackR rakendusest.

Lisainfo

Brand

TrackR

EAN

82738007666

X