Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

2136_5b3f317380c1d6.76901983_ISOD_HD_ZAGG_SMARTA_large

Sony Xperia XA1 Plus

19.99

Laos

HD * Ekraanikaitsekilega tuleb kaasa limiteeritud eluaegne garantii! * Kaitse, mis oli esialgselt disainitud sõjaväe helikopterite tiivikute kaitseks, on töödeldud vastavalt, et see oleks turvaliseks kaitseks teie nutiseadmele. * Ekraanikaitse molekulid on tugevdatud ja töödeldud vastavalt, et tagada telefoni kasutamisel kaitsekile puhtus ja maksimaalne ekraani kaitse. Samuti kriimude tekkimisel taastab kaitsekile enda esialgse pinnase ning kaotab kriimud. * HD Clarity tagab värvide ülima selguse ja läbipaistvuse nii, et sa isegi ei märka ekraanikaitse olemasolu oma telefonil. TASUTA paigaldamine kohapeal C.R. Jakobsoni 7/76, Tallinn! Lisaks saadaval: HD Original ja HD Ultra kaitsekiled. Pilt on illustratiivne. Hind kehtib ühele kaitsekilele.

Tootekood: 202001118 Kategooria:

Product Description

HD Original * Ekraanikaitsekilega tuleb kaasa limiteeritud eluaegne garantii! * Kaitse, mis oli esialgselt disainitud sõjaväe helikopterite tiivikute kaitseks, on töödeldud nii, et see kaitseks teie seadmeid kukkumise ning kriimustuste eest. * Ekraanikaitse molekulid on tugevdatud ja töödeldud vastavalt, et tagada telefoni kasutamisel kaitsekile puhtus ja maksimaalne ekraani kaitse. Samuti kriimude tekkimisel taastab ekraanikaitse enda esialgse pinnase ning kaotab kriimud. * Hinnad: kellad 9,99 €; telefonid 14,99 €; tabletid al. 19,99 € Hind kehtib ühele kaitsekilele. HD Ultra * Kolmekordne kukkumiskindlus, kaitstes seadet servast servani (kaasaarvatud kaarduvate servadega ekraanid). * Ekraanikaitsekilega tuleb kaasa limiteeritud eluaegne garantii! * Ekraanikaitse molekulid on tugevdatud ja töödeldud vastavalt, et tagada telefoni kasutamisel kaitsekile puhtus ja maksimaalne ekraani kaitse. Samuti kriimude tekkimisel taastab klaas enda esialgse pinnase ning kaotab kriimud. * Hinnad: kellad 19,99 €; telefonid 24,99 €; tabletid al. 29,99 € Hind kehtib ühele kaitsekilele. * HD Clarity tagab 100 % selguse ja läbipaistvuse nii, et sa isegi ei märka ekraanikaitse olemasolu oma telefonil.

Lisainfo

Brand

InvisibleShield

EAN
Mudeli sobivus

Sony

Brändi sobivus

Sony

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari