Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

1962_5af18374280e07.90186260_bu108-boven_preview_large-1

Xtorm Wireless Mööblisse integreeritav juhtmevaba laadija Ring

39.00

Laos

Mööblisse integreeritav juhtmevaba laadimine
Sisse-ehitatav juhtmevaba laadija laeb teie telefoni ilma kaablita. Tänu selle 10W võimsusele, laeb see nutitelefonid millel on juhtmevaba laadimine võimalik, äärmiselt kiiresti. Laadijat on väga lihtne kasutada: pannes telefon laadimisalusele, algab koheselt selle laadimine.

Tootekood: BU108 Kategooria:

Product Description

Mööblisse integreeritav juhtmevaba laadimine
Sisse-ehitatav juhtmevaba laadija laeb teie telefoni ilma kaablita. Tänu selle 10W võimsusele,  laeb see nutitelefonid millel on juhtmevaba laadimine võimalik, äärmiselt kiiresti. Laadijat on väga lihtne kasutada: pannes telefon laadimisalusele, algab koheselt selle laadimine. 
Laadijat on võimalik paigutada mööblisse väga lihtsalt selle kokku keeratava süsteemi tõttu. Sel viisil saab see osaks teie mööblist ning ei vaja lisaruumi. Seade näeb stiilne välja tänu alumiiniumist disainile, mis teeb selle sobivaks nii elutoa mööblile, öökapile kui töölauale.
Sisse-ehitatud laadimisrõngas on mugav lahendus, mida pakkuda külastajatele hotellides, restoranides ja kontorites atraktiivse ja innovatiivse lisavõimalusena.
Lühidalt:
•         Kiire ja lihtne juhtmevaba laadimine
•         Võimalik integreerida mööblisse
•         Pind on veekindel
 

Lisainfo

Brand

Xtorm

EAN

8718182273342

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari