Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Arvutikotid

Decoded vahatatud nahast käsitööna valmistatud kott on stiilne ja kõrge kvaliteediga aegumatust klassikast inspireeritud arvutikott, mis ühendab endas kaasaegset disaini ning funkstionaalsust. Decoded kotti mahub arvuti alates 12 tollist kuni 15 tollini. Kott on sisemiselt polsterdatud materjaliga, mis kaitseb arvutit kriimustuste ja muljumiste eest. Arvutikott on suurepärane kombinatsioon trendikusest ja funktisonaalsusest. Vahatatud nahk annab kotile erilise väljanägemise. Arvutikott on värvitud aniliinvärviga, mis on kaetud naturaalse vahaga. Vahatatud nahk võib anda värvi. Kott võib kasutamise käigus muuta värvi, kui toode saab kriimustada või venitada. Nimetatud omadused on unikaalsed sellele nahale ja neid ei käsitleta defektidena.

Näitan ühte vastet

  • Decoded vahatatud nahast käsitööna valmistatud kott on stiilne ja kõrge kvaliteediga aegumatust klassikast inspireeritud arvutikott, mis ühendab endas kaasaegset disaini ning funkstionaalsust. Decoded kotti mahub arvuti alates 12 tollist kuni 15 tollini. Kott on sisemiselt polsterdatud materjaliga, mis kaitseb arvutit kriimustuste ja muljumiste eest. Arvutikott on suurepärane kombinatsioon trendikusest ja funktisonaalsusest. Vahatatud nahk annab kotile erilise väljanägemise. Arvutikott on värvitud aniliinvärviga, mis on kaetud naturaalse vahaga. Vahatatud nahk võib anda värvi. Kott võib kasutamise käigus muuta värvi, kui toode saab kriimustada või venitada. Nimetatud omadused on unikaalsed sellele nahale ja neid ei käsitleta defektidena.

    129.99

Näitan ühte vastet

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari