Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Kenu

Kenu tootevalikus on autohoidikud erineva laiusega telefonidele. Autohoidikuid on nii armatuurile kui ka ventilatsioonilabadesse paigaldamiseks.

Valikus on ka magnetautohoidik. Magnetiga autohoidikut saab kasutada kõigi iDeal of Sweden moekollektsioonis olevate telefoniümbristega, kuna telefonümbristel on magnetiga tagus.

Kuvame kõik tulemused: 6

 • Iminappkinnitusega universaalne telefonikoidik. Nutitelefon kinnitub hoidikusse magnetiga. Tugev iminapp püsib kindlalt siledatel pindadel ning seda saab kinnitada nii tuuleklaasile kui armatuurile.

  29.95
  Lisa korvi Quick View
 • Kenu Airframe Magnetic Black on universaalne magnetiga autohoidik, mis sobib kõikide autode ventilatsiooniavasse. Hoidikut saab kasutada nii kitsamate kui ka laiemate nutitelefonidega. Hoidikul on 360 kraadi seadistatav kaldenurk ehk hoidikus olevat telefoni on võimalik liigutada soovitud nurga alla.

  24.95
  Lisa korvi Quick View
 • Suurepärase sõiduelamuse garanteerib just see väike, kuid ülinutikas telefonihoidik. Kompaktne autohoidik on kergesti paigaldatav ning sobib erinevates suurustes telefonidele. Hoidiku saab mugavalt paigaldada auto armatuuril olevate ventilatsioonilabade külge. See autohoidik sobib kuni 6-tollise ekraaniga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, seega Airframe+ sobib ka iPhone 6 Plus ja 7 Plus telefonidele.

  29.95 24.00
  Eripakkumine
  Lisa korvi Quick View
 • Lihtsalt ja kindlalt autoistme peatoe külge paigaldatav Airvue autohoidik võimaldab reisimise ajal vaadata filme, videosid või mängida mänge. Hoidik on paindlik ja sobib enamusele tahvelarvutitele ning ka nutitelefonidele. Patenteeritud Curve Mount on valmistatud vastupidavast matrjalist. Paigaldamiseks lihtsalt painuta hoidiku kinnitust ja asetades peatoe pulkade vahele. Paigaldatud hoidikus olevat seadet on võimalik pöörata 360kraadi ulatuses. Hoidikut saab kasutada ka laual andes võimaluse nutiseadet reisil väga mugavalt kasutada.

  49.95
  Lisa korvi Quick View
 • Car Kit Deluxe sisaldab kolme Kenu parimat toodet, et Sinu reis sujuks kõige mugavamalt. Komplektis on Airframe+ telefonihoidik, DualTrip autolaadija ja laadimseks vajalik laadimisjuhe. Airframe+ autohoidik sobib kuni 6-tollise ekraaniga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele. Hoidikut on lihtne paigaldada ja ära võtta, sest kinnitub auto armatuuris olevate ventilatsioonilabade külge. Komplektis on kaasas mikrokiust kott, kuhu saad kõik seadmed ilusati sisse panna ja kõikjale kaasa võtta.

  59.95
  Lisa korvi Quick View
 • Kenu Stance iPhone telefonistatiiv aitab lihtsal moel teha live videot, viia läbi videokõnesid või teha fotosid. Statiiv annab võimaluse teha käed-vabad videosid, asetada telefon lauale ja teha käed-vabad Skype või Facetime kõnesid. Kenu Stance on tehtud Premium kvaliteedi tsingist, mis tagab vastupidavuse. Statiiv on mugavalt väike ning mahub taskusse. Lisaks on Kenu Stance statiivil veel võtmehoidja ja pudeliavaja funktsioon.

  24.95
  Lisa korvi Quick View

Kuvame kõik tulemused: 6

LIITU PÜSIKLIENDIKS JA ESIMENE OST - 20%*! 

 

 

* Smarta püsikliendisoodustus on -15% täishinnaga toodetelt!

X