Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Nutikodu seadmed

Kuvame kõik tulemused: 9

 • Themo kasutab tuhandeid andmepunkte, et teha õigeid otsuseid, millal elektrit tarbida. Selleks võetakse arvesse nii sinu kodu unikaalset tarbimisprofiili, määratud küttegraafikut, välisilma kui hetke elektri turuhinda.
  Intelligentse juhtimisega hoiab ta su põranda soojas, kuid sina maksad elektrimüüjale kuni 60% vähem! Themo vähendab keskmiselt kütte arvet 8€/m2 aastas.

  Kui päiksepaneelid ja tuulikud toodavad palju energiat, siis elektrihind langeb. Themo hingab loodusega ühes rütmis ja kütab Sinu põrandat just siis, kui elektrivõrgus on palju taastuvenergiat. 5 m2 põranda targa kütmisega säästab Themo keskkonnale fossiilsete kütuste põletamise arvelt kuni 500kg CO2 aastas.

  Seadme LED rõngas muudab värvi vastavalt elektri hetke hinnale. Kui Themo värvub punaseks, siis on elektrihind kallis ning näiteks pesumasina tööle panemisega tasub oodata.

 • SOMA nutikas kardinamootor liigutab sinu kardinaid vastavalt sinu soovile. Kardinaid saab kontrollida Soma Shade rakenduse kaudu või hääljuhtimise kaudu. Rakendusega saad kardinamootori seadistada vastavalt sellele, millal sa soovid, et kardinad oleksid avatud ning millal suletud. Kardinamootoriga on kaasas tasuta päikesepaneel. Smart Shades seadet saab juhtida ka Amazon Alexa ja Apple Homekit kaudud.

  Kinnita seade kardina paelale, lae alla mobiilirakendus ja oledki valmis seadistama oma kardinaid vastavalt soovidele.

 • EELTELLIMINE!
  EELDATAV SAABUMISAEG: november 2018

  Kuidas lukk töötab?
  Nutiluku abil on võimalik ust lukust lahti teha kuni 20 meetri kauguselt. Oviku nutilukk annab võimaluse võtit jagada ehk anda püsiv võti või siis ajutine. Ajutise võtme andmine võimaldab näiteks kulleril teile saadetis kohaletoimetada, kui teid ennast kohal ei ole. Ajutist lukku on võimalik anda ka kellaajaliselt ehk võti kehtib vaid teatud ajavahemikus. Nutiluku rakendus salvestab logiraamatu, kus on näha kes kasutas lukku ja millal seda kasutati. Nutilukul on alarm ning kui keegi üritab sisse murda hakkab alarm tööle.

  Nutilukku on võimalik paigaldada enamuste siinsel turul kasutuselolevatele lukkudele.
  Lukk paigaldatakse ukse sisemisele küljele olemasoleva luku ja ukselingi vahele. Varasemalt kasutatud võti ja lukk toimivad ka peale nutiluku paigaldamist. Lukk on kergesti paigaldatav ja ei vaja erisokusi.

  Lukk toimib nii Android kui IOS telefoni tarkvaraga. Lukk toimib 4xAA patarteiga, mida on lihtne vahetada. Kui patareid hakkavad tühjaks saama, siis rakendus annab sellest aegsasti teada.

 • Lihtsa lüliti abil muutub Oviku lukustatav ukselink mittetöötavaks, nii et lapsed ja lemmikloomad ei pääse uksest välja. Mittetöötava ukselingi saab tabalukuga sulgeda, nii et soovimatud külalised ei pääse sinna, kuhu te ei taha neid lasta. Remondi ajal on väärtesemed kindlas kohas teie oma kodus. Väljaspool ust on mittetöötav ukselink lihtsalt rippu, kuid seespool see töötab. Nii ei jää keegi kogemata tuppa luku taha.

 • A I N U K E kaitse hääletu sissemurdmise vastu!

  Kujutage ette kui õudne on ärgata ja avastada, et teie kodus viibib võõras. Kui murdvaras siseneb majja või korterisse hääletult ja sisenemisest jälgi jätmata, on tegemist hääletu sissemurdmisega.
  Hääletu sissemurdmine ei jäta jälgi uksele, küll aga elanikele. Igaüks tahab end oma kodus turvaliselt tunda, eriti veel öösel. Teie uksed ja unenäod on nüüdsest kaitstud patenteeritud Oviku turvaluku abil.

  Oviku turvalukul on kaks lukustusasendit:
  Tavaline asend – lukk töötab tavaliselt: uks läheb sulgudes lukku ja on õige võtmega väljastpoolt avatav.
  Kaitstud asend – muukimis- ja lõhkumiskaitse on aktiveeritud, nii et väljastpoolt ei saa ust avada isegi õige võtmega.

 • iSensor HD on maailma kõige väiksem muutsuunaga turvakaamera. Patenditud disainiga iSensor HD on ideaalne miniturvaseade, mida on lihtne kinnitada seinale, et hoida silm peal kodus ja kontoris toimuval. Sisseehitatud liikumisandur saadab käivitudes kohe hoiatuse. Kui kaamera avastab liikumise, on sissetungija peletamiseks võimalik sisse lülitada välkvalgus.

  Omadused:

  ܜlimadal energia
  PT kaugjuhtimine
  Privaatsus kaitse
  Sisseehitatud antenn
  Parim turvalisuse kaitse
  Kiire seadistamine
  Liikumisandur
  Heliandur

  149.00 25.00
 • Tere tulemast lihtsa koduautomaatika maailma! Valides Proove Smart Home’i stardikomplekti, saad sisse ja välja lülitada lampe ja muid seadmeid. Saad seda teha ise oma nutitelefoniga igalt poolt maailmas või seadistada süsteemi nii, et see töötab automaatselt.
  Meie kiire seadistusjuhend õpetab seadistama stardikomplektis leiduvaid esimesi seadmeid. 45 minutiga on Smart Home paigaldatud ja töövalmis. Seejärel võid süsteemiga liita nii palju seadmeid kui soovid. Piirid seab vaid sinu kujutlusvõime.
  Loodame, et Smart Home valmistab sulle rõõmu ja et arendad seda edasi koos meiega.
  Lisateavet uute seadmete liitmise kohta saad iga seadme kasutusjuhendist ja meie kodulehelt www.telldus.com.
  • TellStick Net v2 koos tarvikutega
  • Pistik
  • Kaugjuhtimispult
  • Õuepistik
  • Magnetandur
  • Termo- ja hügroandur
  • Termo- ja hügroandur kasutamiseks toas ja õues
  • PIR-liikumisdetektor (infrapuna-passiivandur)

Kuvame kõik tulemused: 9

X