Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Nutikodu seadmed

Näitan tulemusi 116, kokku 20 tulemust

 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Salvei kasvatamisel tuleks Plantui Smart Garden seadme kaas tõsta kohe, kui taime esimene leht on väljas. Kui varred on ca 6cm pikkused, tuleb taime tipud ära lõigata, et saada suuremt saaki. Taimelt saab lehti korjama hakata umber 4 nädala pärast.

  6.90
 • Connected Home Remote

  49.95
 • Wireless Power Sensor & Switch

  49.95
 • Smart Water Controller

  99.95
 • Plantui on unikaalne kõik ühes taimekasvatuse seade. Lisaks värskele rohelisele, mida Plantui kasvatab, on seade ka luksuslikkus disainelemendiks. Plantui seadmetel on intelligentne valgustussüsteem ja automaatne kastmispump, mis teevad taimede kasvatamise aastaringselt väga lihtsaks. Plantui taimekapslite valik on lai. Sealt leiab erinevaid ürte, salateid ja ka söödavaid lilli. Taimed kasvavad 5-8 nädalaga. Plantui 6 Smart Garden seadmega saab kasvatada 6 erinevat taime. Lisades Booster Tray on võimalik kasvatada 12 erinevat taime. Plantui seadmega on kaasas kaks ca 10cm pikkust jalga seadme kaane tõstmiseks taimede kasvamise käigus. Kui taimed kasvavad pikemaks, siis on soovitatav võtta seadme kaane tõstmiseks kasutusele valgusega jalg, et taimed saaksid kasvamiseks piisavalt valgust. Seadmega ei ole kaasas taimi ja seemneid.

  265.00
 • Plantui on unikaalne kõik ühes taimekasvatuse seade. Lisaks värskele rohelisele, mida Plantui kasvatab, on seade ka luksuslikkus disainelemendiks. Plantui seadmetel on intelligentne valgustussüsteem ja automaatne kastmispump, mis teevad taimede kasvatamise aastaringselt väga lihtsaks. Plantui taimekapslite valik on lai. Sealt leiab erinevaid ürte, salateid ja ka söödavaid lilli. Taimed kasvavad 5-8 nädalaga. Plantui 6 Smart Garden seadmega saab kasvatada 6 erinevat taime. Lisades Booster Tray on võimalik kasvatada 12 erinevat taime. Plantui seadmega on kaasas kaks ca 10cm pikkust jalga seadme kaane tõstmiseks taimede kasvamise käigus. Kui taimed kasvavad pikemaks, siis on soovitatav võtta seadme kaane tõstmiseks kasutusele valgusega jalg, et taimed saaksid kasvamiseks piisavalt valgust. Seadmega ei ole kaasas taimi ja seemneid.

  265.00
 • Plantui on unikaalne kõik ühes taimekasvatuse seade. Lisaks värskele rohelisele, mida Plantui kasvatab, on seade ka luksuslikkus disainelemendiks. Plantui seadmetel on intelligentne valgustussüsteem ja automaatne kastmispump, mis teevad taimede kasvatamise aastaringselt väga lihtsaks. Plantui taimekapslite valik on lai. Sealt leiab erinevaid ürte, salateid ja ka söödavaid lilli. Taimed kasvavad 5-8 nädalaga. Plantui 6 Smart Garden seadmega saab kasvatada 6 erinevat taime. Lisades Booster Tray on võimalik kasvatada 12 erinevat taime. Plantui seadmega on kaasas kaks ca 10cm pikkust jalga seadme kaane tõstmiseks taimede kasvamise käigus. Kui taimed kasvavad pikemaks, siis on soovitatav võtta seadme kaane tõstmiseks kasutusele valgusega jalg, et taimed saaksid kasvamiseks piisavalt valgust.

  265.00
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Majoraani kasutatakse paljudes taimetoitudes aga ka lamba valmistamisel. Kui ilmub esimene taime leht, siis tuleb Plantui Smart Gardening seadme kaas tõsta kõrgemale kasutades selleks seadmega kaasas olevat jalga. Kui taim on 4-5cm pikkune, siis tuleb varre ülemine ots ära lõigata, et tekiks rohkem varsi ja lehti. Taime lehti saab kasutama hakata ce 4 nädala möödudes, kui varred on 7-10cm pikkused.

  6.90
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Chilli Demon Red taim kasvatab väikeseid tšillisid. Scoville skaalal on kauna tšillisus 30 000 – 50 000 SUH ehk tegemist on Hot Chilli kaunu kasvatava taimega. Kuna taim vajab palju ruumi ja valgust, siis Plantui 6 seadme kasutamisel soovitatakse samaaegselt kasvatada kuni 3 Chilli Demon Red taime. Seadme 3 tühjaks jäävat ava tuleb kinni katta. Kaks nädalat pärast kapslite idanema panemist tuleb seadme kaas kõrgemale tõsta kasutades selleks seadmega kaasas olevat jalga. Kui taimed on ca 10 cm kõrgused, siis tuleb tõsta seadme kaas veel kõrgemale kasutades kas seadmega kaasas olevat teist jalga või lisavalgustusega jalga. Kui taim hakkab õitsema, siis tuleb kasutada lisavalgustusega jalga, et taimele tuleks maksimaalselt palju õisi. Taim annab saaki 4-5 kuud. Tšillit saab kasutada värskena või hilisemaks kasutamiseks kuivatada. Plantui Smart Garden seadme abil saab tšilli ettekasvatada ning seejärel välitingimustesse viia.

  9.90
 • Themo kasutab tuhandeid andmepunkte, et teha õigeid otsuseid, millal elektrit tarbida. Selleks võetakse arvesse nii sinu kodu unikaalset tarbimisprofiili, määratud küttegraafikut, välisilma kui hetke elektri turuhinda.
  Intelligentse juhtimisega hoiab ta su põranda soojas, kuid sina maksad elektrimüüjale kuni 60% vähem! Themo vähendab keskmiselt kütte arvet 8€/m2 aastas.

  Kui päiksepaneelid ja tuulikud toodavad palju energiat, siis elektrihind langeb. Themo hingab loodusega ühes rütmis ja kütab Sinu põrandat just siis, kui elektrivõrgus on palju taastuvenergiat. 5 m2 põranda targa kütmisega säästab Themo keskkonnale fossiilsete kütuste põletamise arvelt kuni 500kg CO2 aastas.

  Seadme LED rõngas muudab värvi vastavalt elektri hetke hinnale. Kui Themo värvub punaseks, siis on elektrihind kallis ning näiteks pesumasina tööle panemisega tasub oodata.

  129.00
 • SOMA nutikas kardinamootor liigutab sinu kardinaid vastavalt sinu soovile. Kardinaid saab kontrollida Soma Shade rakenduse kaudu või hääljuhtimise kaudu. Rakendusega saad kardinamootori seadistada vastavalt sellele, millal sa soovid, et kardinad oleksid avatud ning millal suletud. Kardinamootoriga on kaasas tasuta päikesepaneel. Smart Shades seadet saab juhtida ka Amazon Alexa ja Apple Homekit kaudud.

  Kinnita seade kardina paelale, lae alla mobiilirakendus ja oledki valmis seadistama oma kardinaid vastavalt soovidele.

  149.00
 • EELTELLIMINE!
  EELDATAV SAABUMISAEG: november 2018

  Kuidas lukk töötab?
  Nutiluku abil on võimalik ust lukust lahti teha kuni 20 meetri kauguselt. Oviku nutilukk annab võimaluse võtit jagada ehk anda püsiv võti või siis ajutine. Ajutise võtme andmine võimaldab näiteks kulleril teile saadetis kohaletoimetada, kui teid ennast kohal ei ole. Ajutist lukku on võimalik anda ka kellaajaliselt ehk võti kehtib vaid teatud ajavahemikus. Nutiluku rakendus salvestab logiraamatu, kus on näha kes kasutas lukku ja millal seda kasutati. Nutilukul on alarm ning kui keegi üritab sisse murda hakkab alarm tööle.

  Nutilukku on võimalik paigaldada enamuste siinsel turul kasutuselolevatele lukkudele.
  Lukk paigaldatakse ukse sisemisele küljele olemasoleva luku ja ukselingi vahele. Varasemalt kasutatud võti ja lukk toimivad ka peale nutiluku paigaldamist. Lukk on kergesti paigaldatav ja ei vaja erisokusi.

  Lukk toimib nii Android kui IOS telefoni tarkvaraga. Lukk toimib 4xAA patarteiga, mida on lihtne vahetada. Kui patareid hakkavad tühjaks saama, siis rakendus annab sellest aegsasti teada.

  249.00
 • Lihtsa lüliti abil muutub Oviku lukustatav ukselink mittetöötavaks, nii et lapsed ja lemmikloomad ei pääse uksest välja. Mittetöötava ukselingi saab tabalukuga sulgeda, nii et soovimatud külalised ei pääse sinna, kuhu te ei taha neid lasta. Remondi ajal on väärtesemed kindlas kohas teie oma kodus. Väljaspool ust on mittetöötav ukselink lihtsalt rippu, kuid seespool see töötab. Nii ei jää keegi kogemata tuppa luku taha.

  59.00
 • A I N U K E kaitse hääletu sissemurdmise vastu!

  Kujutage ette kui õudne on ärgata ja avastada, et teie kodus viibib võõras. Kui murdvaras siseneb majja või korterisse hääletult ja sisenemisest jälgi jätmata, on tegemist hääletu sissemurdmisega.
  Hääletu sissemurdmine ei jäta jälgi uksele, küll aga elanikele. Igaüks tahab end oma kodus turvaliselt tunda, eriti veel öösel. Teie uksed ja unenäod on nüüdsest kaitstud patenteeritud Oviku turvaluku abil.

  Oviku turvalukul on kaks lukustusasendit:
  Tavaline asend – lukk töötab tavaliselt: uks läheb sulgudes lukku ja on õige võtmega väljastpoolt avatav.
  Kaitstud asend – muukimis- ja lõhkumiskaitse on aktiveeritud, nii et väljastpoolt ei saa ust avada isegi õige võtmega.

  99.00

Näitan tulemusi 116, kokku 20 tulemust

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari