Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Nutikodu seadmed

Näitan tulemusi 116, kokku 21 tulemust

 • Eve Thermo – Apple Home Kit toel juhitav nutikas radiaatori termostaat.

  69.95
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Viola ehk kannike on lilla söödava õiega ning seda saab kasutada erinevate roogade kaunistamisel. Kui ilmub esimene leht, siis Plantui Smart Garden seadme kaas tuleb tõsta kõrgemale ja selleks tuleb kasutada lisavalgustusega jalga. Lisavalgustusega jalga on võimalik sedmele juurde osta. Esimesi õisi võib oodata 5-6 nädala pärast kasvama panemisest. Närtsinud õied tuleb taimelt eemaldada, et anda jõudu uute õite kasvamiseks.

  6.90
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Salvei kasvatamisel tuleks Plantui Smart Garden seadme kaas tõsta kohe, kui taime esimene leht on väljas. Kui varred on ca 6cm pikkused, tuleb taime tipud ära lõigata, et saada suuremt saaki. Taimelt saab lehti korjama hakata umber 4 nädala pärast.

  6.90
 • Anodeeritud alumiiniumist meisterlikult valmistatud Eve Degree jälgib ületamatu täpsusega temperatuuri, niiskust ja õhurõhku. Saage hetkega ülevaade keskkonnatingimustest ning võrrelge otse oma Phone’is ja iPadis, millised olid praegused ja varasemad ilmastikuandmed.
  Eve, mis kasutab Apple’i revolutsioonilist HomeKit-tehnoloogiat, pakub erakordset kasutusmugavust, täiustatud turvalisust ja tihedat integreeritust Siri-ga. Eve Degree toiteallikaks on pikaealine, vahetatav aku ning tänu tipptasemel Bluetooth Low Energy tehnoloogiale on see tõeliselt juhtmevaba ja energiasäästlik.

  69.95
 • Laske oma kohalolekul oma kodu elama panna. Eve Motion tuvastab liikumise, võimaldades teil seadistada automaatselt stseene ning juhtida ruumi sisenedes või sealt lahkudes ühendatud lisaseadmeid.
  Eve, mis kasutab Apple’i revolutsioonilist HomeKit-tehnoloogiat, pakub erakordset kasutusmugavust, täiustatud turvalisust ja tihedat integreeritust Siri-ga.
  Eve Motion ühildub madala energiatarbega Bluetooth-tehnoloogiat kasutades otse teie iPhone’i või iPadiga ega vaja jaoturit, sidejaama või silda.

  49.95
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Majoraani kasutatakse paljudes taimetoitudes aga ka lamba valmistamisel. Kui ilmub esimene taime leht, siis tuleb Plantui Smart Gardening seadme kaas tõsta kõrgemale kasutades selleks seadmega kaasas olevat jalga. Kui taim on 4-5cm pikkune, siis tuleb varre ülemine ots ära lõigata, et tekiks rohkem varsi ja lehti. Taime lehti saab kasutama hakata ce 4 nädala möödudes, kui varred on 7-10cm pikkused.

  6.90
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Chilli Demon Red taim kasvatab väikeseid tšillisid. Scoville skaalal on kauna tšillisus 30 000 – 50 000 SUH ehk tegemist on Hot Chilli kaunu kasvatava taimega. Kuna taim vajab palju ruumi ja valgust, siis Plantui 6 seadme kasutamisel soovitatakse samaaegselt kasvatada kuni 3 Chilli Demon Red taime. Seadme 3 tühjaks jäävat ava tuleb kinni katta. Kaks nädalat pärast kapslite idanema panemist tuleb seadme kaas kõrgemale tõsta kasutades selleks seadmega kaasas olevat jalga. Kui taimed on ca 10 cm kõrgused, siis tuleb tõsta seadme kaas veel kõrgemale kasutades kas seadmega kaasas olevat teist jalga või lisavalgustusega jalga. Kui taim hakkab õitsema, siis tuleb kasutada lisavalgustusega jalga, et taimele tuleks maksimaalselt palju õisi. Taim annab saaki 4-5 kuud. Tšillit saab kasutada värskena või hilisemaks kasutamiseks kuivatada. Plantui Smart Garden seadme abil saab tšilli ettekasvatada ning seejärel välitingimustesse viia.

  9.90
 • Themo kasutab tuhandeid andmepunkte, et teha õigeid otsuseid, millal elektrit tarbida. Selleks võetakse arvesse nii sinu kodu unikaalset tarbimisprofiili, määratud küttegraafikut, välisilma kui hetke elektri turuhinda.
  Intelligentse juhtimisega hoiab ta su põranda soojas, kuid sina maksad elektrimüüjale kuni 60% vähem! Themo vähendab keskmiselt kütte arvet 8€/m2 aastas.

  Kui päiksepaneelid ja tuulikud toodavad palju energiat, siis elektrihind langeb. Themo hingab loodusega ühes rütmis ja kütab Sinu põrandat just siis, kui elektrivõrgus on palju taastuvenergiat. 5 m2 põranda targa kütmisega säästab Themo keskkonnale fossiilsete kütuste põletamise arvelt kuni 500kg CO2 aastas.

  Seadme LED rõngas muudab värvi vastavalt elektri hetke hinnale. Kui Themo värvub punaseks, siis on elektrihind kallis ning näiteks pesumasina tööle panemisega tasub oodata.

  129.00
 • SOMA nutikas kardinamootor liigutab sinu kardinaid vastavalt sinu soovile. Kardinaid saab kontrollida Soma Shade rakenduse kaudu või hääljuhtimise kaudu. Rakendusega saad kardinamootori seadistada vastavalt sellele, millal sa soovid, et kardinad oleksid avatud ning millal suletud. Kardinamootoriga on kaasas tasuta päikesepaneel. Smart Shades seadet saab juhtida ka Amazon Alexa ja Apple Homekit kaudud.

  Kinnita seade kardina paelale, lae alla mobiilirakendus ja oledki valmis seadistama oma kardinaid vastavalt soovidele.

  149.00
 • EELTELLIMINE!
  EELDATAV SAABUMISAEG: november 2018

  Kuidas lukk töötab?
  Nutiluku abil on võimalik ust lukust lahti teha kuni 20 meetri kauguselt. Oviku nutilukk annab võimaluse võtit jagada ehk anda püsiv võti või siis ajutine. Ajutise võtme andmine võimaldab näiteks kulleril teile saadetis kohaletoimetada, kui teid ennast kohal ei ole. Ajutist lukku on võimalik anda ka kellaajaliselt ehk võti kehtib vaid teatud ajavahemikus. Nutiluku rakendus salvestab logiraamatu, kus on näha kes kasutas lukku ja millal seda kasutati. Nutilukul on alarm ning kui keegi üritab sisse murda hakkab alarm tööle.

  Nutilukku on võimalik paigaldada enamuste siinsel turul kasutuselolevatele lukkudele.
  Lukk paigaldatakse ukse sisemisele küljele olemasoleva luku ja ukselingi vahele. Varasemalt kasutatud võti ja lukk toimivad ka peale nutiluku paigaldamist. Lukk on kergesti paigaldatav ja ei vaja erisokusi.

  Lukk toimib nii Android kui IOS telefoni tarkvaraga. Lukk toimib 4xAA patarteiga, mida on lihtne vahetada. Kui patareid hakkavad tühjaks saama, siis rakendus annab sellest aegsasti teada.

  249.00
 • Lihtsa lüliti abil muutub Oviku lukustatav ukselink mittetöötavaks, nii et lapsed ja lemmikloomad ei pääse uksest välja. Mittetöötava ukselingi saab tabalukuga sulgeda, nii et soovimatud külalised ei pääse sinna, kuhu te ei taha neid lasta. Remondi ajal on väärtesemed kindlas kohas teie oma kodus. Väljaspool ust on mittetöötav ukselink lihtsalt rippu, kuid seespool see töötab. Nii ei jää keegi kogemata tuppa luku taha.

  59.00

Näitan tulemusi 116, kokku 21 tulemust

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari