Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Nutikodu seadmed

Näitan tulemusi 116, kokku 24 tulemust

 • Eve Thermo’ga naudid täiuslikku mugavust enda tingimustel. Koosta küttegraafikud, mis sobivad su rutiiniga. Kontrolli mugavalt oma toatemperatuuri kasutades rakendust, Siri häälkäsklust, graafikuid, integreeritud puutetundlikku juhtimisseadet või olenevalt oma kohalolekust. Eve Thermo’ga saad sünkroniseerida kodu kütmise oma rutiiniga: säästa energiat, kui sa pole kodus või muuda see hubaseks ja soojaks, kui oled.

  69.95
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Viola ehk kannike on lilla söödava õiega ning seda saab kasutada erinevate roogade kaunistamisel. Kui ilmub esimene leht, siis Plantui Smart Garden seadme kaas tuleb tõsta kõrgemale ja selleks tuleb kasutada lisavalgustusega jalga. Lisavalgustusega jalga on võimalik sedmele juurde osta. Esimesi õisi võib oodata 5-6 nädala pärast kasvama panemisest. Närtsinud õied tuleb taimelt eemaldada, et anda jõudu uute õite kasvamiseks.

  6.90
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Salvei kasvatamisel tuleks Plantui Smart Garden seadme kaas tõsta kohe, kui taime esimene leht on väljas. Kui varred on ca 6cm pikkused, tuleb taime tipud ära lõigata, et saada suuremt saaki. Taimelt saab lehti korjama hakata umber 4 nädala pärast.

  6.90
 • Laske oma kohalolekul oma kodu elama panna. Eve Motion tuvastab liikumise, võimaldades teil seadistada automaatselt stseene ning juhtida ruumi sisenedes või sealt lahkudes ühendatud lisaseadmeid.
  Eve, mis kasutab Apple’i revolutsioonilist HomeKit-tehnoloogiat, pakub erakordset kasutusmugavust, täiustatud turvalisust ja tihedat integreeritust Siri-ga.
  Eve Motion ühildub madala energiatarbega Bluetooth-tehnoloogiat kasutades otse teie iPhone’i või iPadiga ega vaja jaoturit, sidejaama või silda.

  49.95
 • Mõnulege ükskõik millises ihaldusväärses värvitoonis, ükskõik millises kohas. Apple HomeKit toode Eve Flare pakub äärmiselt mitmekülgset üldvalgustust, mis on nii lummav, et saate taas ja taas luua ideaalse atmosfääri. Lihtsalt naudingu pärast.
  Sädelege, kuhu te ka ei läheks.
  6 tundi vaba valgustust. Juhtmevaba laadimine. Vastupidav ümbris, millel on IP65 veekindluskaitse. Lisaks sellele kandmiseks ja riputamiseks mõeldud käepide. Eve Flare on mõeldud selleks, et liikuda sellega magamistoast rõdule, sealt aeda ja kaugemale – praktiliselt kõikjale, kus vajate valgust.

  99.95
 • Saavutage mugavus ja kõrge klass kõigi aegade kõige keerukama HomeKiti- toega LED-riba abil. Apple HomeKit tootesarja toode, Eve Light Strip, suudab korralduse peale luua tõetruid värvitoone, ei anna teie käsutusse mitte ainult kõige eredamaid ja kaunimaid värve. See seab ka võrdlusaluse kõige kõrgema taseme ühendatud valgussüsteemile.
  1800 luumenit puhast silmailu.

  79.95
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Majoraani kasutatakse paljudes taimetoitudes aga ka lamba valmistamisel. Kui ilmub esimene taime leht, siis tuleb Plantui Smart Gardening seadme kaas tõsta kõrgemale kasutades selleks seadmega kaasas olevat jalga. Kui taim on 4-5cm pikkune, siis tuleb varre ülemine ots ära lõigata, et tekiks rohkem varsi ja lehti. Taime lehti saab kasutama hakata ce 4 nädala möödudes, kui varred on 7-10cm pikkused.

  6.90
 • Plantui kapsleid kasutatakse Plantui Smart Gardening seadmes värskete ja maitsvate taimede aastaringseks kasvatamiseks. Plantui kapslid ei sisalda mulda ja on kasutamiseks valmis. Plantui Smart Garden seadmega taimede kasvatamine on väga lihtne – seemned on juba kapsli sees ning kapsel tuleb panna seadme vastavasse avasse. Plantui taimede seemned ei ole töödeldud keemiliste või bioloogiliste meetoditega. Erinevaid taimi on võimalik ka koos kasvatada. Sel juhul tuleks jälgida, et koos kasvaksid sama kasvuperioodiga taimed. Karp sisaldab kolme kapslit. Plantui Smart Gardening toote foto on Plantui kapsli toote juures illustratiivne. Chilli Demon Red taim kasvatab väikeseid tšillisid. Scoville skaalal on kauna tšillisus 30 000 – 50 000 SUH ehk tegemist on Hot Chilli kaunu kasvatava taimega. Kuna taim vajab palju ruumi ja valgust, siis Plantui 6 seadme kasutamisel soovitatakse samaaegselt kasvatada kuni 3 Chilli Demon Red taime. Seadme 3 tühjaks jäävat ava tuleb kinni katta. Kaks nädalat pärast kapslite idanema panemist tuleb seadme kaas kõrgemale tõsta kasutades selleks seadmega kaasas olevat jalga. Kui taimed on ca 10 cm kõrgused, siis tuleb tõsta seadme kaas veel kõrgemale kasutades kas seadmega kaasas olevat teist jalga või lisavalgustusega jalga. Kui taim hakkab õitsema, siis tuleb kasutada lisavalgustusega jalga, et taimele tuleks maksimaalselt palju õisi. Taim annab saaki 4-5 kuud. Tšillit saab kasutada värskena või hilisemaks kasutamiseks kuivatada. Plantui Smart Garden seadme abil saab tšilli ettekasvatada ning seejärel välitingimustesse viia.

  9.90
 • Themo kasutab tuhandeid andmepunkte, et teha õigeid otsuseid, millal elektrit tarbida. Selleks võetakse arvesse nii sinu kodu unikaalset tarbimisprofiili, määratud küttegraafikut, välisilma kui hetke elektri turuhinda.
  Intelligentse juhtimisega hoiab ta su põranda soojas, kuid sina maksad elektrimüüjale kuni 60% vähem! Themo vähendab keskmiselt kütte arvet 8€/m2 aastas.

  Kui päiksepaneelid ja tuulikud toodavad palju energiat, siis elektrihind langeb. Themo hingab loodusega ühes rütmis ja kütab Sinu põrandat just siis, kui elektrivõrgus on palju taastuvenergiat. 5 m2 põranda targa kütmisega säästab Themo keskkonnale fossiilsete kütuste põletamise arvelt kuni 500kg CO2 aastas.

  Seadme LED rõngas muudab värvi vastavalt elektri hetke hinnale. Kui Themo värvub punaseks, siis on elektrihind kallis ning näiteks pesumasina tööle panemisega tasub oodata.

  129.00

Näitan tulemusi 116, kokku 24 tulemust

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari