Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Nutiseadmete hoidikud

Kuvame kõik tulemused: 9

 • Magnet tehnoloogial põhinev telefonihoidja annab uue ja stiilse viisi, kuidas lisada enda seadmele turvalisust. Magnet kinnitub tugevalt iDeal of Sweden ümbrisele ja seeläbi saad seadet turvalisemalt käes hoida. Sõrmuse abil on telefoni lihtsam käes hoida ka ajal, kui sirvid sotsiaalmeediat või vaatad uudiseid. Lisaks on metallist sõrmuse osa võimalik liigutada nurga alla, et telefoni lauale külili pannes vaadata videoid.

  24.99 12.50
  Allahindlus
  Lisa korvi
 • Magnet tehnoloogial põhinev telefonihoidja annab teile uue ja stiilse viisi, kuidas lisada enda seadmele turvalisust. Kõrgeima taseme magnet kinnitub tugevalt teie iDeal-i ümbrisele, et tagada seadme turvalist olekut teie käes. Sõrmus-hoidja vabastab pinget teie käes, kui sirvite sotsiaalmeediat või uudiseid. Lisaks sellele on võimalik metallist sõrmuse osa liigutada nurga alla, kus saate telefoni lauale külili pannes vaadata videoid. Toodet on saadaval erinevates disainides mis sobivad teie iDeal ümbrisega.

  24.99 12.50
  Allahindlus
  Lisa korvi
 • Suurepärase sõiduelamuse garanteerib just see väike, kuid ülinutikas telefonihoidik. Kompaktne autohoidik on kergesti paigaldatav ning sobib erinevates suurustes telefonidele. Hoidiku saab mugavalt paigaldada auto armatuuril olevate ventilatsioonilabade külge. See autohoidik sobib kuni 6-tollise ekraaniga nutitelefonidele ja tahvelarvutitele, seega Airframe+ sobib ka iPhone 6 Plus ja 7 Plus telefonidele.

  29.95 24.00
  Eripakkumine
  Lisa korvi
 • Kenu Stance iPhone telefonistatiiv aitab lihtsal moel teha live videot, viia läbi videokõnesid või teha fotosid. Statiiv annab võimaluse teha käed-vabad videosid, asetada telefon lauale ja teha käed-vabad Skype või Facetime kõnesid. Kenu Stance on tehtud Premium kvaliteedi tsingist, mis tagab vastupidavuse. Statiiv on mugavalt väike ning mahub taskusse. Lisaks on Kenu Stance statiivil veel võtmehoidja ja pudeliavaja funktsioon.

  24.95
 • LifeProof LifeActiv Universal QuickMount Adaptor on liimitav nutitelefoni kinnitus, mis on ühendatav kogu LifeActiv QuickMount hoidikute seeriaga ning on sobiv kõikide FRĒ ja NÜÜD ja teiste ümbristega.
  Selle mõõdud on: 33.02 mm x 30.48 mm x 4.06 mm.

  19.99
 • Lifeproofi multifunktsionaalne hoidik ühendab telefoni peaaegu kõikide pindadega, kus seda kõige rohkem vaja on: töökojad, köögid, vannitoad , kontorid jne. Toode hoiab teie telefoni paigas seinadel, akendel ja kus iganes soovite.
  Seade on ühendatav LIFEPROOF LIFEACTIV UNIVERSAL QUICKMOUNT ADAPTOR CASE’iga.

  29.99
 • LifeProof LifeActiv Bike/Bar Mount on sobiv kõikide FRĒ, NÜÜD, FRĒ Power telefoniümbristega.
  Tegemist on universaalse jalgratattale ühendatava telefonihoidikuga, mis hoiab tugevalt teie telefoni lenksude keskel ning tagab kiirelt ja kergelt telefonile ligipääsu.

  Seade on ühendatav LIFEPROOF LIFEACTIV UNIVERSAL QUICKMOUNT ADAPTOR CASE’iga.

  39.99
 • LifeProof LifeActiv 2″ Belt Clip on sobiv kõikide FRĒ, NÜÜD, FRĒ Power telefoniümbristega.
  Tegemist on universaalse vööle, seljakotile või rõivastele ühendatava telefonihoidikuga, mis tagab kiirelt ja kergelt telefonile ligipääsu.
  Mõõdud: 81.28 mm x 48.26 mm x 22.86 mm

  29.99

Kuvame kõik tulemused: 9

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari