Menu

Vabandame, midagi ei ole kuvada.

Nutikas auto

NONDA on asutatud 2014. aastal Californias, Ameerika Ühendriikides. Nonda pakub premium klassi kvaliteetseid nutiseadmeid autodele, mis on taskukohased ja mugavad kasutada. Nonda Zus tooteperekonnas on erinevaid seamdeid autode nutikamaks ja mugavamaks muutmiseks.

Kuvame kõik tulemused: 4

 • NONDA – tänane tehnoloogia, mis muudab veidi vanemad autod nutikaks ja mugavamaks!
  Selleks, et kasutada autol tagurdamiskaamera funktsiooni, ei ole vaja mõelda enam uuele autole või kallitele lisadele. Kaamera ühildub bluetooth signaali abil nutitelefoniga. Tagurdamiskaamera näitab 170-kraadilise nurgaga kogu informatsiooni, mis sul tagurdades vajalik on ning pilt kuvatakse nutitelefonis. Tagurdamiskaamera aku on laetav ja peab vastu ca2 kuud. Talveperioodil on aku eluiga lühem. Nonda tagurdamiskaamerat on lihtne paigaldada ning Nonda rakendus võimaldab ühendada kõik Nonda ZUS tooteportfellis olevad tooted.

  129.99
 • Selleks, et igas ilmastikuolus turvaliselt sõita ja rehvide heaolus kindel olla, tuleb appi Nonda ZUS nutikas rehvirõhuandur.
  Nonda ZUS nutikas rehvirõhuandur on rehvirõhu kontrollija, mis reaalajas annab infot auto rehvide rõhu taseme kohta. Õige rehvide rõhu tase tagab auto turvalise püsimise teel ja säästab kütusekulu. Seade avastab ka aeglaseid õhulekkeid ning selleks kasutatakse AccurateTemp algorütmi.
  Rehvirõhu mõõtmiseks tuleb andurid paigaldada rehvi ventiilile, anduritega koos paigaldatakse ka varastamisvastased lukud. Seadmete ühendamine on lihtne kasutades Nonda rakendust. Rehvi andurid töötavad patareiga.
  Nonda ZUS nutikas rehvirõhuandur toimib Nonda rakendusega, mis kajastab üheagselt ka teiste Nonda seadmete infot.
  Pakend sisaldab nelja rehvile paigaldatavat sensorit, ühte vastuvõtjat ja nelja vargusevastast seadet. Vastuvõtja töötamiseks on vaja see ühendada auto vooluvõrku USB pordi kaudu.

  119.99
 • Selleks, et kontrollida auto korrasolekut, tuleb appi Nonda ZUS nutikas automootori monitor, mis aitab jälgida, diagnoosida ja ennustada sõiduki diagnostilisi probleeme.
  Seade saadab kogu vajaliku informatsiooni Nonda mobiilirakendusse, ning annab märku kui mõni valdkond vajaks tähelepanu. Seadet on lihtne paigaldada ning Nonda rakendus võimaldab olla ühenduses kõigi Nonda seadmetega üheaegselt.
  ZUS® nutikat automootori monitori on lihtne paigaldada – ühenda see lihtsalt oma auto OBD II porti ja ühenda rakendusega.

  59.99
 • NONDA nuitkas autolaadija täidab mitut funktsiooni. Esmalt on see tavalaadijast kaks korda kiirem autolaadija, millel on kaks USB porti. Kasutamise teeb mugavaks see, et laadimisjuhet saab portidesse panna mõlemat pidi. Autolaadija on tugevast materjalist ja tagab selle vastupidavuse.
  Kas on tulnud ette, et Sa ei leia parklas oma autot? Nonda nutika autolaadija üks funktisoonidest on fikseerida auto asukoht ja vajadusel juhatada auto omanik autoni. Antud funktsioon toimib väliparklates ja on piiratud kasutusega maa-alustes ning mitmekordsetes parklates. Nonda nutikas autolaadija jälgib auto aku tervist ja annab Sulle teada, kui midagi peaks korrast ära olema.
  Nonda nutikat autolaadijat on lihtne kasutada ning alla laetav rakendus võimaldab olla ühenduses kõigi Nonda seadmetega üheaegselt.

  34.99

Kuvame kõik tulemused: 4

Price Based Country test mode enabled for testing Eesti. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari